o nás

OFFBEAT DONUTS: ‘VYTVÁŘÍME KOUZLA‘Offbeat Donuts je nově otevřeno v Praze

Offbeat Donuts byl dávným snem pekařského dua Briana a Sandry O’Caseyových. Sen se vyplnil v květnu 2016, kdy otevřeli dveře prvního obchodu Offbeats. Oba rozvíjeli úspěšnou kariéru v pekařství a maloobchodním managementu, ale vždy plánovali otevřít vlastní pekárnu.

Nápad na Offbeat Donuts vznikl doma, v malé venkovní kuchyni, kde strávili půl roku pečením a zdokonalováním chutí a textur s cílem vytvořit koblihy, na které se budou jednoduše sbíhat sliny. Jejich mise byla oživit tradiční irské pekařství a naučit se s koblihami ‘vytvářet kouzla’.

První Pražská pobočka našla své místo v přízemí obchodního domu Desirred na Václavském náměstí. Zákazníci si mohou vybrat z dvaceti různých donutů a koblih, které pečeme v naší pekárně v průběhu celého dne a přímo na pobočce pak čerstvě plníme a zdobíme!

“Život je o těch krátkých ‘kouzelných okamžicích’, které nám vykouzlí úsměv na tváři. Našim cílem je přinést trochu tohoto kouzla do života našich zákazníků pomocí skvělých chuťových zážitků, překonávat očekávání našich zákazníků a vytvářet kruhy posedlosti.” .

Našim zákazníkům nabízíme nejčerstvější donuty a tu nejlahodnější kávu, což však nutně neznamená nejvyšší ceny. Chceme, aby si každý z návštěvy naší prodejny odnesl nejen chuťový zážitek, ale také trochu té Offbeat magie!

Sledujte nás na sociálních sítích a nenechte si jediné naše kouzlo proniknout mezi prsty!

#NENIKOBLIHAJAKODONUT